Union Akademi

Duygu Aktarımı Eğitimi

Sevgi ve samimiyet başta olmak üzere, aile ve çevremizdeki insanlarla olan ilişkilerimizde hissettirdiğimiz duygular, onlarla olan yakınlığımızı belirleyebilmektedir. Bu aktarım daha çok sözel ve sözel olmayan iletişim kanalları üzerinden gerçekleşir. Beden dilinin bu aktarımdaki güçlü rolü bir yana asıl içeriği taşıyan sözlere eşlik eden duygularımız çok önemlidir.

1 öğrenci kaydoldu

Duygu aktarımı eğitimi nedir ? Sevgi ve samimiyet başta olmak üzere, aile ve çevremizdeki insanlarla olan ilişkilerimizde hissettirdiğimiz duygular, onlarla olan yakınlığımızı belirleyebilmektedir. Bu aktarım daha çok sözel ve sözel olmayan iletişim kanalları üzerinden gerçekleşir. Beden dilinin bu aktarımdaki güçlü rolü bir yana asıl içeriği taşıyan sözlere eşlik eden duygularımız çok önemlidir.

Kimi zaman olanaksız görülen tekliflerin, ideal bir tatlılıkla aktarıldığında kabul edildiğine rastlarız. Işıkta bekleyen çocuğun talebindeki çaresizliği süzüp, cebimizdeki son parayı verdiğimiz de vakidir.

Profesyonel yaşam da aktarılan sözel içeriğe, doğru duyguların uygun kıvamda eklenmesini gerektirir. Gerektiğinde ne kadar ciddi olduğumuzu konsantrasyonumuzla, her yönü çalıştığımız bir projeden ne kadar emin olduğumuzu zihnimizin karışık olmadığı ve bilişsel stresimizin yüksekliği ile göstermeliyiz.

Büyük çoğunluğu genlik, sıklık gibi prozodik özellikler üzerinden aktarılan duygular günümüzde yüksek doğrulukla analiz edilebilmekte, eğitimden, sahne sanatlarına ve politikaya kadar onlarca sektörde eğitim amaçlı dönütler üretebilmektedir.

Bilişsel ve duygusal stres, imajinasyon, utanma, sıkılma, çekinme, korkma, konstrasyon, yalan ve motivasyonu, düşünme düzeyi, zihin dağınıklığı, enerjik olma, aşk, blöf ve benzeri çok sayıda duygu ve düzeyi; konuşmaların analizi yoluyla çözümlenebilmektedir. Neredeyse 20 senedir kullanılan duygu analizi teknolojisi yapılan garantili çözümlemeler, doğru ve ideal kıvama sahip duyguları aktarma performansı kritik olan konuşma yoğun ve odaklı meslekler için sayısız olanak sunmaktadır.

Bize sağlayacağınız önceki konuşmalarınızdaki ya da analiz ekibi ile yapılacak görüşmelerdeki duygularınız son derece özel araçlarla analiz edilir ve sizin belirli içeriklerde hangi duyguları ürettiğiniz ortaya konur. Analiz edilen konuşmaların çokluğuna göre duygusal profiliniz oluşturulur.

Bu profil de dikkate alınarak, hedeflediğiniz içerikte aktarmanızın gerekli olan duygular ses ve konuşma eğitmeni ile birlikte çalışılır.

Union Akademinin diğer eğitimlerini incelemek isterseniz, eğitimler sayfamıza giderek inceleyebilirsiniz.

- Siyasal alanda kendini öne çıkarmak isteyen politikacılar hitabetini bu yolla geliştirebilirler. Günümüzde, duygularını karşıya geçirebilen politikacılar diğerlerinin her zaman bir adım önüne çıkmaktadır. - Sinema, tiyatro gibi sözel iletişimin yoğun olduğu alanlarda, sizi “ne kadar da iyi rol yapıyor” diye öne çıkartacak bir araç olarak duygu aktarım eğitimini öneriyoruz. Bu sizi birçok Türk yapımı dizi ve filmlerdeki senaryonun metinsel tekrarından kurtarır. Basit anlatımıyla “yaşıyor gibi oynuyor” dedirten performanslar sergilemenizi sağlar. - Politik amaçlar dışında, satış ve motivasyon yüklemek gibi başka tür yönlendirmeler için geniş kitlelere hitap eden; firma sahipleri, çalışanları, sivil örgütlenmelerin liderleri de içten duygularını aktarma yolunda duygu aktarım eğitimini alabilirler. - Yüksek nitelikli eğitimleri veren, zamanı dikkatli kullanmak isteyen eğitmenler, eğitilen kişiyle etkin ve verimli bir eğitim süreci geçirmek ve kalitesiyle müşteri sayısını arttırmak istiyorsa yine ideal nitelikte ve nicelikteki duyguları aktarmakla ilgili kendilerini eğitmelidirler.
- Bu eğitimle, öncelikle bugüne kadar çok az kişinin edinebildiği bir duygusal profiliniz, yüksek doğrulukla çalışan yazılımlar vasıtasıyla çıkarılmış olacak. - Bu analizlerle bugüne kadarki yaşantınız ile ilgili birçok enstantaneyi sorgulamanızı ve uygun dersler çıkarmanızı sağlayacaktır. - Sosyal çevreniz ne kadar geniş olursa olsun sizi daha etkili bir birey haline getirecektir. - Daha kalifiye bir aktör ve aktris olmanızı sağlayacaktır. - Kitleleri etkilime gücünüz katlanarak artacaktır. - Tüm bu kazanımlarla, daha yüksek ücretli pozisyonlara geçebileceksiniz. - Parti çalışmaları içerisinde sivrileceksiniz.
- Dizi ve sinema oyuncuları, - TV ya da sahneden geniş kitlelere hitap eden kişiler, - Eğitmenler, - Politikacılar.
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim