Union Akademi

Union Akademi

Union alt grup şirketlerinden olan Union Akademi; alanının lideri adli bilimcilerin katkılarıyla oluşturduğu online, offline ve örgün eğitimlerle, kendini belirli bir alanda yetiştirmek ve geliştirmek isteyen ya da kariyerine yeni donanımlar katmak isteyenlere başka noktalarda rastlayamayacağınız olanaklar sunmaktadır.

Uluslararası düzeyde akredite ve üniversite onaylı adli eğitimlerimiz, akademisyen ve binlerce vaka deneyimine sahip uzmanlar tarafından sunulmaktadır. Uygulamalı vaka incelemeleri ile sizi ideal bir bilirkişi olma yolunda eksiksiz hazırlamaktadır.

Eğitimler sonunda edineceğiniz e-devlete işli uluslararası geçerliliği olan sertifikalar ile ek gelir elde edebileceğiniz vaka incelemeleri dışında kalifiye bilirkişi istihdamının her geçen gün arttığı bu alanda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Tamamen üniversiteyle bütünleşik yürütülen tüm eğitim faaliyetlerimiz sadece adli alanla sınırlı değildir. İnşaat muhasebesi ve vergi hukuku, ……………. gibi dersleri yine bu kavramları ortaya atan, alandaki ilk çalışmaları yapan en iyi uzmanlardan alıyor olacaksınız.

E-eğitimin kalitesinin geldiği noktayı göstermek için sizi Union Akademi’ye bekliyoruz.